> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jasná záležitost!

vloženo: 06.03.2017           komentářů: 0

Dukla rozdrtila Frýdek a postoupila do semifinále

Úvodní třetina pátého zápasu čtvrtfinále mezi Duklou a Frýdkem-Místkem jasně napověděla, jak se bude zápas vyvíjet. Ve čtvrté minutě se během čtrnácti vteřin trefil Adam Zeman a Aleš Jergl, o tři minuty později navíc navýšil jihlavské vedení Filip Seman. Ve druhém dějství padly všechny čtyři branky v nerovnovážném počtu hráčů na ledě. V úvodu využil přesilovku Michal Důras, první gól hostí vstřelil ve 34. minutě také v početní výhodě Lukáš Jašek. Jenže hned vzápětí odpověděl v oslabení svým druhým gólem v utkání Adam Zeman a druhou trefu – opět v přesilovce – přidal i Michal Důras. Také dvě branky Dukly ve třetím dějství padly v početní výhodě. Hattrick zkompletoval Adam Zeman a prosadil se i David Březina. Mezi tyto dva góly se vešel jeden zásah Slezanů, takže Jihlava porazila Frýdek-Místek vysoko 8:2 a po roce postupuje do semifinále, kde bude jejím soupeřem Kladno.
8
Svoboda – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Galvas, Kaláb, Půža – Diviš, Skořepa, Jiránek – Jergl, Hubáček, Důras – Zeman, Seman, Čachotský – Danišovský, Anděl, Březina
2
Daneček (41. Šimboch) – Adámek, Kania, Michal Roman, Štebih, Bartko, Stránský – Miloš Roman, Pechanec, Chmielewski – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Klimša, Jaroš, Christov – Franek, Samiec, Sonnek

Branky a nahrávky: 4. Zeman (Galvas, Seman), 4. Jergl (Hubáček), 7. Seman (Hubáček, Kájínek), 23. Důras (Jiránek, Skořepa), 35. Zeman (Čachotský), 40. Důras (Skořepa, Jiránek), 47. Zeman (Čachotský, Kaláb), 56. Březina (Kajínek, Bilčík) – 34. Jašek (O. Kovařčík, Štebih), 48. Klimša (Chmielewski, Kania). Rozhodčí: Doležal, Sýkora – Beneš, Štofa. Vyloučení: 10:12, navíc Dundáček (JIH) 10 min. OT - Jašek 10 min. OT, Christov a M. Kovařčík (všichni FRM) 10 min. OT a do konce utkání. Využití: 5:2. V oslabení: 2:0. Diváci: 2056. Střely na branku: 39:23. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1, 7:2, 8:2. Třetiny: 3:0, 3:1, 2:1

PŘIPRAVUJEME...
Autor:
Ohlasy trenérů

Jiří Juřík (HC Frýdek-Místek) se na tiskovou konferenci nedostavil.

Petr Vlk (HC Dukla Jihlava): Hned od samého úvodu jsme do utkání vstoupili tak, jak jsme si v kabině na poradě řekli. Od toho se odvíjel celý zbytek zápasu. Úvodní vedení kluky zklidnilo. Nechci říct, že soupeř zápas potom vyloženě odevzdal, v našem obranném pásmu byl nebezpečný. Ale ve chvílích, kdy dal Frýdek-Místek branku, tak byli kluci nachystaní a zaslouženě dotáhli zápas do vítězného konce. Hráče chci pochválit jako tým, nechci mluvit o jednotlivcích. I přestože nás průběh série nezastihl v nejlepší formě, jakou jsme chtěli, tak jsme zápasy vybojovali a hráči si postup zaslouží.

K sérii s Kladnem se musíme postavit jako chlapi. Začíná se od stavu 0:0 a budou rozhodovat maličkosti - třeba přesilové hry. Bude to o odvaze na kotouči i v osobních soubojích a přesilové hry budou nadstandardem.

autor: HC Dukla Jihlava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

08.03.2019

Nadýchal přes dvě a půl promile
V pátek 8. března 2019 přistihli policisté z obvodního oddělení ve Frýdku-Místku silně opilého řidiče. Krátce před dvaadvacátou hodinou zastavili na ulici Pionýrů ve Frýdku-Místku osobní automobil značky Škoda Fabia, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté ho během kontroly vyzvali k provedení dechové zkoušky na alkohol, při které postupně nadýchal hodnoty přesahující dvě a půl promile alkoholu v krvi. Policisté řidiče na místě zadrželi a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

04.03.2019

S lupem utekl jen pár metrů
Policisté z obvodního oddělení Frýdku-Místku v současné době prověřují okolnosti ke krádeži mobilního telefonu. Tento měl být odcizen devětatřicetiletému muži, který v neděli kolem půl sedmé ráno seděl na lavičce na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Při čekání na svůj vlak muž usnul, čehož měl využít dvaadvacetiletý mladík, který si na lavičku přisedl. Následně měl z kapsy bundy vyndat poškozenému mobilní telefon a s tímto poté utéct. Muž se však probudil a za pachatelem se rozeběhl, aby mu vrátil odcizený mobilní telefon. Po chvilce ho dostihl. Svého telefonu se nevzdal jen tak, proto se o něj začali přetahovat až do doby, než se na místo dostavili muži zákona, kteří už pachatele na místě zadrželi.

03.03.2019

Měl řídit podnapilý
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 40letý muž z Břeclavska. Včera v dopoledních hodinách řídil ve Frýdku-Místku osobní motorové vozidlo. Policisté, kteří automobil zastavili, při kontrole zjistili, že muž usedl za volant pod vlivem alkoholických nápojů – přístroj vykázal hodnotu blížící se 2,5 promile alkoholu v dechu. Policisté vedou ve věci zkrácené přípravné řízení.

30.01.2019

Trojice pachatelů nepohrdla
Na konci měsíce ledna 2019 bylo ve služebním obvodu Hnojník provedeno bezpečnostní opatření, které bylo zaměřeno na kontrolu a pohyb osob v daném teritoriu, a to z důvodu zvýšeného počtu nápadu trestné činnosti majetkového charakteru. K většině případů docházelo v noční době. Jednalo se jak o krádeže okolo domů, tak o vloupání do rodinných domů. Při jednom z vloupání byli podezřelí zadrženi. Pachatelé ze zahrad měli zcizovat volně odložené věci, jako jsou například staré kovové předměty, propanbutanové lahve či volně odložené disky s pneumatikami. Do této akce byli přizváni také policisté ze speciální pořádkové jednotky. Jejich činností byl monitoring a pohyb osob v okolí kriminogenních míst v jednotlivých obcích služebního obvodu Hnojník. Již první noc bezpečnostního opatření policisté ze speciální pořádkové jednotky zkontrolovali osádku osobního vozidla značky Fiat, ve kterém se nacházely tři osoby, žena ve věku dvaceti let a muži ve věku čtyřiadvaceti a pětadvaceti let. Následně byla provedena i kontrola vozidla, kde se v zavazadlovém prostoru nacházela mimo jiné i televize, DVD přehrávač či motorová pila. Mužům zákona se po krátké době podařilo od těchto osob zjistit, že před několika minutami se vloupali do rodinného domu v obci Střítěž. Na místo činu se dostavil i majitel domu, který následným ohledáním zjistil, že pachatelé měli odcizit kromě televize, DVD přehrávače a motorové pily i deodorant, ponožky, svíčky, zapalovač a spousty jiných osobních věcí.

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.