> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Frýdek-Místek je ve skvělé formě

vloženo: 02.02.2019           komentářů: 0

Frýdek-Místek je ve skvělé formě, Vsetínu se nedaří
Dnes v sobotu před reprezentační pauzou na Frýdek-Místek čeká těžký soupeř z druhého místa tabulky, Vsetín. Slezané se nacházejí na devátém místě se sedmdesáti čtyřmi body. Utkání se odehraje zítra v Polárce, začátek zápasu je naplánován na 17:00.
Vsetínu se nedaří

V posledním utkání Vsetín poměřil síly s Litoměřicemi na domácím ledě. Žádná sláva to pro domácí ale nebyla, i když jako první otevřeli skóre. Pak ovšem převzali hosté zápas do svých rukou. Přišla branka Strejčka a o deset vteřin později už Litoměřice vedly 2:1, to bylo z první třetiny vše. Prostřední část utkání byla nejbohatší na góly. Za Stadion dvakrát skóroval Kadlec, mezi jeho brankami se trefil vsetínský Rob. Ke gólu si přišel i Voženílek, 2:5. Posledním střelcem v druhé třetině byl domácí Karafiát. A už bylo prakticky hotovo. V závěru třetí třetiny se do prázdné klece trefil Merta a Stadion si odvezl plný počet bodů.

Ve Vsetíně kanadskému bodování kraluje Luboš Rob s 61 (37+24) body, zároveň je i nejlepším střelcem. Nejlepším nahrávačem je pak Antonín Pechanec. Nejvíce zápasů za Vsetín odchytal Jan Šelepněv (29 zápasů, 90,31% úspěšnost, 2,61 průměr) a David Gába (22 zápasů, 91,16% úspěšnost, 2,44 průměr). Ovšem oba tito gólmani jsou aktuálně na marodce. Právě zápas s Litoměřice mi chytali společnými silami David Sachr. (1 zápas, 92,21%, 2,50 průměr) a Jakub Málek (2 zápasy, 75,00% úspěšnost, 5,63 průměr). Marodka se netýká jen brankářů, ale například i Ondřeje Holomka, Jakuba Tepra či Romana Ráce. Vsetín by měl posílit Jiří Drtina, jenž přišel na hostování do konce sezony z Mladé Boleslavi, a také Tomáš Černý z Vítkovic, který má vyřízené střídavé starty.
Poslední utkání Vsetína

VKH ROBE Vsetín 3:6 HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 6. Slováček (Pitule, Theoret), 31. Rob (Pechanec, Slováček), 40. Karafiát (Kucharczyk, Rudl) – 10. Strejček (Průžek, Dvořák), 10. Ščegolkov (Kadlec, Dluhoš), 27. M. Kadlec (Marcel, Svoboda), 34. Svoboda (Ščegolkov, Kadlec), 37. Voženílek (Ščegolkov, Kadlec), 60. D. Merta (Šik, Jebavý). Rozhodčí: Doležal, Koziol – Štofa, Beneš. Vyloučení: 9:10 navíc Rob, Frolo (VSE) - Korkiakosti (LTM) 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 2420. Střely na branku: 36:25.

VHK ROBE Vsetín: Málek (34. Sachr) – Mikuš, Hryciow, Slováček, Rudl, Frolo, Jeřábek, Jenáček – Březina, Kucharczyk, Theoret – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Karafiát – Vávra, Šilhavý, Vítek.
Frýdek-Místek drtí soupeře, v tabulce však nestoupá

V posledním zápase se utkali Slezané s Porubou v Porubě. V první třetině nebyl k vidění ani jeden gól. Až ve druhé se oba celky dočkaly a rysi si přišli na své. Skóre otevřel Bartko, ač brzy Toman vyrovnal. Do vedení červenobílé poslal Novotný. Ke gólu si přišel i Hrachovský a Novotný ještě poupravil skóre na 1:4. Za bíločervenou Porubu skóroval Kanko, ale Kofroň, který se o branku pokoušel celý zápas, celý výsledek završil. Frýdek-Místek tak odvezl z blízké Poruby tři bodíky.

Za Frýdek-Místek si své první místo v kanadském bodování stále drží Rostislav Martynek s (15+23) body, Martynek je také i nejlepším nahrávačem. Nejlepším střelcem je pořád Štěpán Novotný. Frýdek-Místek drží Nick Malík (22 zápasů, 90,21% úspěšnost, 3,17 průměr) společně s Lukášem Danečkem (20 zápasů, 90,19% úspěšnost, 2,81 průměr).
Poslední utkání Frýdku-Místku

HC RT TORAX Poruba 2011 2:5 HC Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 24. Toman (J. Káňa, Vymazal), 48. Kanko (J. Káňa) – 22. Bartko (Kofroň, Christov), 27. Novotný (Martynek, Klimša), 28. Hrachovský (Mikulík), 34. Novotný (Martynek), 56. Kofroň (Mikulík, Husák). Rozhodčí: Cabák, Dědek – Konvička, Gančarčík. Vyloučení: 6:5, navíc Vymazal (POR) 10 min. OT + OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 640. Střely na branku: 20:32

HC RT TORAX Poruba: Kůdela – Ovčačík, Urbanec, Padrnos, Šnajnar, Pastor, Mamajev – J. Káňa, Kanko, Toman – Guman, Vymazal, Dufek – Ďurač, T. Jáchym, Alexejev – Baláž, Václavek, Illéš – Ollender

HC Frýdek-Místek: Malík – Husák, Haman, Zahradníček, Bartko, D. Stránský, M. Adámek, Hrachovský – Mikulík, Novotný, Martynek – Christov, Motloch, Kofroň – Klimša, Peterek, Rudovský – J. Kalus, Kaukič, Flok.

Vzájemná utkání se Vsetínem

VHK ROBE Vsetín 6:2 HC Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 8. Theoret, 33. Jonák (Pechanec, Rob), 33. Hryciow, 48. Pechanec (Jonák, Rob), 57. Theoret, 57. Rob (Pechanec, Jenáček) – 25. Novotný (Kaukič), 30. Kaukič (D. Stránský, Hrachovský). Rozhodčí: Wagner, Cabák – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1.Diváci: 3645. Střely na branku: 31:23.

VHK ROBE Vsetín: Gába – Mikuš, Ondračka, Slováček, Jenáček, Rudl, Hryciow – Karafiát, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

HC Frýdek-Místek: Malík – Husák, Haman, L. Kovář, Adámek, Matyáš, Bartko, Zahradníček – Martynek, Klimša, Novotný – Christov, Peterek, Kofroň – Motloch, Kuťák, Flok – D. Stránský, Kaukič, Hrachovský.

HC Frýdek-Místek 5:4 VHK ROBE Vsetín

VHK ROBE Vsetín 3:2 HC Frýdek-Místek


autor: HC Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

08.03.2019

Nadýchal přes dvě a půl promile
V pátek 8. března 2019 přistihli policisté z obvodního oddělení ve Frýdku-Místku silně opilého řidiče. Krátce před dvaadvacátou hodinou zastavili na ulici Pionýrů ve Frýdku-Místku osobní automobil značky Škoda Fabia, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté ho během kontroly vyzvali k provedení dechové zkoušky na alkohol, při které postupně nadýchal hodnoty přesahující dvě a půl promile alkoholu v krvi. Policisté řidiče na místě zadrželi a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

04.03.2019

S lupem utekl jen pár metrů
Policisté z obvodního oddělení Frýdku-Místku v současné době prověřují okolnosti ke krádeži mobilního telefonu. Tento měl být odcizen devětatřicetiletému muži, který v neděli kolem půl sedmé ráno seděl na lavičce na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Při čekání na svůj vlak muž usnul, čehož měl využít dvaadvacetiletý mladík, který si na lavičku přisedl. Následně měl z kapsy bundy vyndat poškozenému mobilní telefon a s tímto poté utéct. Muž se však probudil a za pachatelem se rozeběhl, aby mu vrátil odcizený mobilní telefon. Po chvilce ho dostihl. Svého telefonu se nevzdal jen tak, proto se o něj začali přetahovat až do doby, než se na místo dostavili muži zákona, kteří už pachatele na místě zadrželi.

03.03.2019

Měl řídit podnapilý
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 40letý muž z Břeclavska. Včera v dopoledních hodinách řídil ve Frýdku-Místku osobní motorové vozidlo. Policisté, kteří automobil zastavili, při kontrole zjistili, že muž usedl za volant pod vlivem alkoholických nápojů – přístroj vykázal hodnotu blížící se 2,5 promile alkoholu v dechu. Policisté vedou ve věci zkrácené přípravné řízení.

30.01.2019

Trojice pachatelů nepohrdla
Na konci měsíce ledna 2019 bylo ve služebním obvodu Hnojník provedeno bezpečnostní opatření, které bylo zaměřeno na kontrolu a pohyb osob v daném teritoriu, a to z důvodu zvýšeného počtu nápadu trestné činnosti majetkového charakteru. K většině případů docházelo v noční době. Jednalo se jak o krádeže okolo domů, tak o vloupání do rodinných domů. Při jednom z vloupání byli podezřelí zadrženi. Pachatelé ze zahrad měli zcizovat volně odložené věci, jako jsou například staré kovové předměty, propanbutanové lahve či volně odložené disky s pneumatikami. Do této akce byli přizváni také policisté ze speciální pořádkové jednotky. Jejich činností byl monitoring a pohyb osob v okolí kriminogenních míst v jednotlivých obcích služebního obvodu Hnojník. Již první noc bezpečnostního opatření policisté ze speciální pořádkové jednotky zkontrolovali osádku osobního vozidla značky Fiat, ve kterém se nacházely tři osoby, žena ve věku dvaceti let a muži ve věku čtyřiadvaceti a pětadvaceti let. Následně byla provedena i kontrola vozidla, kde se v zavazadlovém prostoru nacházela mimo jiné i televize, DVD přehrávač či motorová pila. Mužům zákona se po krátké době podařilo od těchto osob zjistit, že před několika minutami se vloupali do rodinného domu v obci Střítěž. Na místo činu se dostavil i majitel domu, který následným ohledáním zjistil, že pachatelé měli odcizit kromě televize, DVD přehrávače a motorové pily i deodorant, ponožky, svíčky, zapalovač a spousty jiných osobních věcí.

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.