> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Frýdek-Místek je ve skvělé formě

vloženo: 02.02.2019           komentářů: 0

Frýdek-Místek je ve skvělé formě, Vsetínu se nedaří
Dnes v sobotu před reprezentační pauzou na Frýdek-Místek čeká těžký soupeř z druhého místa tabulky, Vsetín. Slezané se nacházejí na devátém místě se sedmdesáti čtyřmi body. Utkání se odehraje zítra v Polárce, začátek zápasu je naplánován na 17:00.
Vsetínu se nedaří

V posledním utkání Vsetín poměřil síly s Litoměřicemi na domácím ledě. Žádná sláva to pro domácí ale nebyla, i když jako první otevřeli skóre. Pak ovšem převzali hosté zápas do svých rukou. Přišla branka Strejčka a o deset vteřin později už Litoměřice vedly 2:1, to bylo z první třetiny vše. Prostřední část utkání byla nejbohatší na góly. Za Stadion dvakrát skóroval Kadlec, mezi jeho brankami se trefil vsetínský Rob. Ke gólu si přišel i Voženílek, 2:5. Posledním střelcem v druhé třetině byl domácí Karafiát. A už bylo prakticky hotovo. V závěru třetí třetiny se do prázdné klece trefil Merta a Stadion si odvezl plný počet bodů.

Ve Vsetíně kanadskému bodování kraluje Luboš Rob s 61 (37+24) body, zároveň je i nejlepším střelcem. Nejlepším nahrávačem je pak Antonín Pechanec. Nejvíce zápasů za Vsetín odchytal Jan Šelepněv (29 zápasů, 90,31% úspěšnost, 2,61 průměr) a David Gába (22 zápasů, 91,16% úspěšnost, 2,44 průměr). Ovšem oba tito gólmani jsou aktuálně na marodce. Právě zápas s Litoměřice mi chytali společnými silami David Sachr. (1 zápas, 92,21%, 2,50 průměr) a Jakub Málek (2 zápasy, 75,00% úspěšnost, 5,63 průměr). Marodka se netýká jen brankářů, ale například i Ondřeje Holomka, Jakuba Tepra či Romana Ráce. Vsetín by měl posílit Jiří Drtina, jenž přišel na hostování do konce sezony z Mladé Boleslavi, a také Tomáš Černý z Vítkovic, který má vyřízené střídavé starty.
Poslední utkání Vsetína

VKH ROBE Vsetín 3:6 HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 6. Slováček (Pitule, Theoret), 31. Rob (Pechanec, Slováček), 40. Karafiát (Kucharczyk, Rudl) – 10. Strejček (Průžek, Dvořák), 10. Ščegolkov (Kadlec, Dluhoš), 27. M. Kadlec (Marcel, Svoboda), 34. Svoboda (Ščegolkov, Kadlec), 37. Voženílek (Ščegolkov, Kadlec), 60. D. Merta (Šik, Jebavý). Rozhodčí: Doležal, Koziol – Štofa, Beneš. Vyloučení: 9:10 navíc Rob, Frolo (VSE) - Korkiakosti (LTM) 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 2420. Střely na branku: 36:25.

VHK ROBE Vsetín: Málek (34. Sachr) – Mikuš, Hryciow, Slováček, Rudl, Frolo, Jeřábek, Jenáček – Březina, Kucharczyk, Theoret – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Karafiát – Vávra, Šilhavý, Vítek.
Frýdek-Místek drtí soupeře, v tabulce však nestoupá

V posledním zápase se utkali Slezané s Porubou v Porubě. V první třetině nebyl k vidění ani jeden gól. Až ve druhé se oba celky dočkaly a rysi si přišli na své. Skóre otevřel Bartko, ač brzy Toman vyrovnal. Do vedení červenobílé poslal Novotný. Ke gólu si přišel i Hrachovský a Novotný ještě poupravil skóre na 1:4. Za bíločervenou Porubu skóroval Kanko, ale Kofroň, který se o branku pokoušel celý zápas, celý výsledek završil. Frýdek-Místek tak odvezl z blízké Poruby tři bodíky.

Za Frýdek-Místek si své první místo v kanadském bodování stále drží Rostislav Martynek s (15+23) body, Martynek je také i nejlepším nahrávačem. Nejlepším střelcem je pořád Štěpán Novotný. Frýdek-Místek drží Nick Malík (22 zápasů, 90,21% úspěšnost, 3,17 průměr) společně s Lukášem Danečkem (20 zápasů, 90,19% úspěšnost, 2,81 průměr).
Poslední utkání Frýdku-Místku

HC RT TORAX Poruba 2011 2:5 HC Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 24. Toman (J. Káňa, Vymazal), 48. Kanko (J. Káňa) – 22. Bartko (Kofroň, Christov), 27. Novotný (Martynek, Klimša), 28. Hrachovský (Mikulík), 34. Novotný (Martynek), 56. Kofroň (Mikulík, Husák). Rozhodčí: Cabák, Dědek – Konvička, Gančarčík. Vyloučení: 6:5, navíc Vymazal (POR) 10 min. OT + OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 640. Střely na branku: 20:32

HC RT TORAX Poruba: Kůdela – Ovčačík, Urbanec, Padrnos, Šnajnar, Pastor, Mamajev – J. Káňa, Kanko, Toman – Guman, Vymazal, Dufek – Ďurač, T. Jáchym, Alexejev – Baláž, Václavek, Illéš – Ollender

HC Frýdek-Místek: Malík – Husák, Haman, Zahradníček, Bartko, D. Stránský, M. Adámek, Hrachovský – Mikulík, Novotný, Martynek – Christov, Motloch, Kofroň – Klimša, Peterek, Rudovský – J. Kalus, Kaukič, Flok.

Vzájemná utkání se Vsetínem

VHK ROBE Vsetín 6:2 HC Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 8. Theoret, 33. Jonák (Pechanec, Rob), 33. Hryciow, 48. Pechanec (Jonák, Rob), 57. Theoret, 57. Rob (Pechanec, Jenáček) – 25. Novotný (Kaukič), 30. Kaukič (D. Stránský, Hrachovský). Rozhodčí: Wagner, Cabák – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1.Diváci: 3645. Střely na branku: 31:23.

VHK ROBE Vsetín: Gába – Mikuš, Ondračka, Slováček, Jenáček, Rudl, Hryciow – Karafiát, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

HC Frýdek-Místek: Malík – Husák, Haman, L. Kovář, Adámek, Matyáš, Bartko, Zahradníček – Martynek, Klimša, Novotný – Christov, Peterek, Kofroň – Motloch, Kuťák, Flok – D. Stránský, Kaukič, Hrachovský.

HC Frýdek-Místek 5:4 VHK ROBE Vsetín

VHK ROBE Vsetín 3:2 HC Frýdek-Místek


autor: HC Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.

25.09.2018

Dopadena pachatelka krádeže kola
Vrchní inspektor z obvodního oddělení Třinec 25. září 2018 sdělil podezření z přečinu krádež třicetileté ženě z Třince. Ta, ač byla v minulosti za obdobnou majetkovou trestnou činnost odsouzena, přesto měla 25. srpna 2018 odcizit pánské horské jízdní kolo. Dvaceti čtyř letá žena přijela na kole k večerce v městské části Lyžbice v Třinci, zde opřela pánský bicykl, aniž by tento zabezpečila, pozdravila ženu, která seděla na lavičce a šla nakoupit. Tohoto využila žena, která seděla na lavičce, sedla na kolo a odjela neznámo kam. Policistům se operativní činnosti podařilo do měsíce dopadnout a ztotožnit pachatelku. Podezřelá třiceti letá žena se k činu doznala a jako důvod svého počínání uvedla, že v době skutku byla nezaměstnaná a potřebovala peníze. Kolo prodala za částku tisíc korun náhodnému muži. Peníze z prodeje použila pro svou potřebu.

20.09.2018

V restauracích i obchodech
Frýdeckomísteckým kriminalistům se podařilo objasnit sérii krádeží, kterých se měl dopustit 51letý muž z Frýdlantu nad Ostravicí. Těsně po spáchání posledního skutku byl muž zadržen hlídkou policistů. Z důvodu jeho stavu, kdy byl pod vlivem alkoholu, musel nejdříve vystřízlivět na záchytné stanici. Následující den 20. září 2018 policejní komisařka oddělení obecné kriminality ve Frýdku-Místku proti muži zahájila trestní stíhání pro přečin krádež, pro přečin krádež ve stádiu pokusu a pro přečin poškození cizí věci.

19.09.2018

Řídil vozidlo po požití alkoholu
Ve městě Třinec policisté včerejšího dne 19. září 2018 kolem jedenácté hodiny prováděli běžnou silniční kontrolu. Po zastavení vozidla značky KIA SORENTO muži zákona vyzvali 44letého muže, aby se podrobil odbornému měření na přítomnost alkoholu v dechu. Toto muž dobrovolně učinil a opakovaně mu bylo naměřeno téměř 1,5 promile. Řidiči byla zakázána další jízda, na místě mu byl zadržen řidičský průkaz a následně byl převezen na služebnu k dalším úkonům.

18.09.2018

Pachateli se nepodařilo s vozidlem odjet
Policisté z obvodního oddělení Frýdek-Místek pátrají po dosud neznámém pachateli, který se pokusil odcizit vozidlo značky Škoda Superb. Auto bylo zaparkované na parkovišti z jedné ulic ve Frýdku-Místku. Majitelka vozidlo řádně uzamkla v odpoledních hodinách 18. září 2018. Následující den po deváté hodině ranní ke svému vozidlu přišla a zjistila, že toto je poškozeno. Pachatel se měl dle dostupných informací dostat do uzamčeného vozidla tak, že vypáčil dveře a následně poškodil spínací skříňku, avšak krádež nedokonal a s vozidlem neodjel. Poškozené majitelce tak způsobil starosti zhruba za deset tisíc korun.