> > >   FRÝDEK-MÍSTEK EXTRA   -   názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Za vydatné podpory našich fanoušků

vloženo: 01.04.2019           komentářů: 0

SFK Vrchovina - MFK Frýdek-Místek 0:0
Několik změn musel provést trenér Valcířů Jan Žižka před utkáním na Vrchovině. Do základní sestavy se sice vrátil uzdravený středopolař Václav Mozol, nemoc ale naopak na hřiště nepustila krajního obránce Patrika Kaizara. A tak se na levou stranu naší obranné řady přesunul Hýbl.

18.kolo (31.3.2019) | Nové Město n. Mor.
SFK Vrchovina - MFK Frýdek-Místek
0:0


Komentář

Za vydatné podpory našich fanoušků se odehrála bojovná první půle, kdy si obě mužstva pár brankových příležitostí vypracovala. My jsme tu největší měli v samém závěru prvního poločasu, kdy se po rohovém kopu dostal k hlavičce Vašíček, od něj putoval míč na zadní tyč, kde stál zcela osamocený Bialek. S jeho ránou si však domácí gólman Šmída poradil.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Valcíři hrozili převážně ze standardních situací, z kterých však nic kloudného nevymysleli. Naopak v 54. minutě musel brankář Kofroň vytáhnout jeden ze svých fantastických zákroků, když zneškodnil samostatný únik domácího Michala Skalníka.

Z Vrchoviny jsme se tedy vrátili s bodem, ale za to s třetím čistým kontem v jarních odvetných zápasech. V dalším utkání nás opět čeká soupeř ze spodních pater třetiligové tabulky. V sobotu 6. dubna k nám dorazí hráči Jiskry Rýmařov a soupeři máme z podzimu rozhodně co vracet.
Ohlasy trenérů

Richard Zeman (trenér Vrchoviny): Na Válcíře jsme se dobře připravili, přečkali jsme úvodní tlak, s dobře organizovanou obranou. Dnešnímu utkání chyběly pouze góly. Hosté si přijeli pro jisté tři body, ale hráči, kteří dostali důvěru, ukázali svůj charakter. Bojovali, což vedlo k dílčímu úspěchu.

Jan Žižka (trenér Frýdku-Místku): Remíza je podle mě spravedlivá. Bod musíme brát, jelikož jsme si těch brankových příležitostí tady moc nevypracovali. V té finální fázi to bylo tentokráte z naší strany takové nedůrazné. Přitom jsme zahrávali spoustu standardních situací, ze kterých jsme se však nedokázali prosadit. A to je škoda. Byly však i situace, ve kterých nás naopak podržel brankář Kofroň. Musíme si v týdnu zápas pořádně rozebrat, vybrat z toho to pozitivní a připravit se na další domácí utkání. Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří za námi i přes tu dálku znovu dorazili v hojném počtu. Snad jim doma odčiníme tenhle výsledek a potěšíme je výhrou.

autor: MFK Frýdek-Místek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

08.03.2019

Nadýchal přes dvě a půl promile
V pátek 8. března 2019 přistihli policisté z obvodního oddělení ve Frýdku-Místku silně opilého řidiče. Krátce před dvaadvacátou hodinou zastavili na ulici Pionýrů ve Frýdku-Místku osobní automobil značky Škoda Fabia, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté ho během kontroly vyzvali k provedení dechové zkoušky na alkohol, při které postupně nadýchal hodnoty přesahující dvě a půl promile alkoholu v krvi. Policisté řidiče na místě zadrželi a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

04.03.2019

S lupem utekl jen pár metrů
Policisté z obvodního oddělení Frýdku-Místku v současné době prověřují okolnosti ke krádeži mobilního telefonu. Tento měl být odcizen devětatřicetiletému muži, který v neděli kolem půl sedmé ráno seděl na lavičce na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Při čekání na svůj vlak muž usnul, čehož měl využít dvaadvacetiletý mladík, který si na lavičku přisedl. Následně měl z kapsy bundy vyndat poškozenému mobilní telefon a s tímto poté utéct. Muž se však probudil a za pachatelem se rozeběhl, aby mu vrátil odcizený mobilní telefon. Po chvilce ho dostihl. Svého telefonu se nevzdal jen tak, proto se o něj začali přetahovat až do doby, než se na místo dostavili muži zákona, kteří už pachatele na místě zadrželi.

03.03.2019

Měl řídit podnapilý
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 40letý muž z Břeclavska. Včera v dopoledních hodinách řídil ve Frýdku-Místku osobní motorové vozidlo. Policisté, kteří automobil zastavili, při kontrole zjistili, že muž usedl za volant pod vlivem alkoholických nápojů – přístroj vykázal hodnotu blížící se 2,5 promile alkoholu v dechu. Policisté vedou ve věci zkrácené přípravné řízení.

30.01.2019

Trojice pachatelů nepohrdla
Na konci měsíce ledna 2019 bylo ve služebním obvodu Hnojník provedeno bezpečnostní opatření, které bylo zaměřeno na kontrolu a pohyb osob v daném teritoriu, a to z důvodu zvýšeného počtu nápadu trestné činnosti majetkového charakteru. K většině případů docházelo v noční době. Jednalo se jak o krádeže okolo domů, tak o vloupání do rodinných domů. Při jednom z vloupání byli podezřelí zadrženi. Pachatelé ze zahrad měli zcizovat volně odložené věci, jako jsou například staré kovové předměty, propanbutanové lahve či volně odložené disky s pneumatikami. Do této akce byli přizváni také policisté ze speciální pořádkové jednotky. Jejich činností byl monitoring a pohyb osob v okolí kriminogenních míst v jednotlivých obcích služebního obvodu Hnojník. Již první noc bezpečnostního opatření policisté ze speciální pořádkové jednotky zkontrolovali osádku osobního vozidla značky Fiat, ve kterém se nacházely tři osoby, žena ve věku dvaceti let a muži ve věku čtyřiadvaceti a pětadvaceti let. Následně byla provedena i kontrola vozidla, kde se v zavazadlovém prostoru nacházela mimo jiné i televize, DVD přehrávač či motorová pila. Mužům zákona se po krátké době podařilo od těchto osob zjistit, že před několika minutami se vloupali do rodinného domu v obci Střítěž. Na místo činu se dostavil i majitel domu, který následným ohledáním zjistil, že pachatelé měli odcizit kromě televize, DVD přehrávače a motorové pily i deodorant, ponožky, svíčky, zapalovač a spousty jiných osobních věcí.

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.