> > >   firma PKbikePKbike


tř. T.G.Masaryka 2320
Frýdek-Místek
738 01

tel.: 777 140 093

www: www.pkbike.cz
e-mail: info@pkbike.cz

Otevřeno:
Po9:00 - 17:00 hod.
Út9:00 - 17:00 hod.
St9:00 - 17:00 hod.
Čt9:00 - 17:00 hod.
9:00 - 17:00 hod.
Sozavřeno
Nezavřeno

Nabízíme:

Na podzim schováte, na jaře vyzvednete a můžete ihned vyjet.Řešíte každoročně stejný problém, kam s kolem na zimu?Nabízíme řešení !!Kolo Vám uskladníme a připravíme na další sezónu.Navíc získáte slevu 10% na veškeré doplňky ke kolu.ZDARMA doprava kola po zavolání, nebo e-mailové objednávce k nám.

Cena uskladnění je 130,- Kč na měsíc při využití balíčku. Bez využití balíčku je cena 180,- Kč na měsíc.Balíček ( uskladnění + velký servis)uskladnění po dobu 6 měsíců ( 780,-Kč) a velký servis (1199,- Kč )

Vám nabízíme za cenu 899,- Kč ( ušetříte tedy více než 1000,- Kč ).Při nevyužití celkového počtu měsíců v balíčku (tj. 6 ) se cena nesnižuje.


VELKÝ SERVIS - komplexní kontrola stavu kola zahrnující rozebrání, vyčištění, seřízení, promazání a výměnu dílů.

představuje generální opravu kola, včetně umytí kola, kdy je kolo uvedeno do stavu plně funkčního a nablýskaného „nového stroje“.

- seřízení brzd

- seřízení přehazovačky a přesmykače

- seřízení hlavového složení

- dotažení klik a kontrola středového složení

- dofouknutí kol na správný tlak

- dotažení a seřízení pedálů

- dotažení povolených šroubů

- promazání řetězu a všech důležitých součástek

- změření stavu řetězu a kazety

- vycentrování a dotažení drátů (silně rozcentrovaná kola)

- v případě zájmu nastavení posedu a řídítek

- kontrola a seřízení kónusů nábojů

- promazání středového a hlavového složení

- vytažení sedlovky, vyčištění a promazání sedlové trubky

- kompletní umytí kola

- cena včetně případné výměny špalíků či destiček (materiál není v ceně)

- cena včetně případné výměny lanek, koncovek a bowdenů (materiál není v ceně)

- cena včetně případné výměny plášťě nebo duše (materiál není v ceně)

- cena včetně případné výměny řetězu / kazety (materiál není v ceně)

- cena včetně výměny prasklých drátů (materiál není v ceně)

- pozor servis vidlice/tlumiče není v ceněVše podloženo smlouvou

Kola jsou během uskladnění pojištěna.

Objednávky zasílejte na info@pkbike.cz nebo telefonicky 777 140 093 p.Knápek
Kapacita je omezena-nenechávejte objednání na poslední chvíli Usmívající se

Možnost druhé varianty : uskladnění + standardní servis za 599 KčSTANDARDNÍ SERVIS - celková kontrola stavu kola, jeho očištění, seřízení a promazání.

Servis určený pro kola, na kterých jejich majitelé najezdí ročně několik stovek kilometrů a jejich kola tedy vyžadují větší nároky na servis pro zachování spolehlivé funkčnosti.

- seřízení brzd

- seřízení přehazovačky a přesmykače

- kontrola a seřízení hlavového složení

- dotažení klik a kontrola středového složení

- dofouknutí kol na správný tlak

- kontrola opotřebení vzorku plášťů

- dotažení pedálů

- dotažení povolených šroubů

- promazání řetězu a všech důležitých součástek

- změření stavu řetězu a kazety

- vycentrování a dotažení drátů (lehce rozcentrovaná kola)

- v případě zájmu nastavení posedu a řídítek

- kontrola a seřízení kónusů nábojů

- základní mytí a očištění kola

- cena včetně případné výměny špalíků či destiček brzd (materiál není v ceně)

- cena včetně případné výměny řetězu / kazety (materiál není v ceně)

- cena včetně případné výměny pláště / duše (materiál není v ceně)
1.3.2012
Bezstarostný servis pro vás
Po zavolání, nebo e-mailové objednávce si pro vaše kolo přijedeme, provedeme servis a dovezeme Vám jej zpět.
Co to pro Vás znaméná?

1. Přijedeme pro Vaše kolo, odvezeme si ho a tím ušetříme Váš čas

2. Opravíme Vaše kolo dle Vašich požadavků na základě sepsané smlouvy

3. Přivezeme Vaše kolo opravené zpět

Cena dopravy 100 Kč – platí pro , Frýdek Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Čeladnou,
Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Hukvaldy, Kopřivnice, Štramberk …. a přilehlé obce.
Speciality:


Co napsat.... jak jsme skvělí, že prodáváme nejlepší kola a servis je taky perfektní .... ? Smějící seSmějící sePřijďte se sami podívat a přesvědčit do kamenné prodejny na Kostíkovo náměstí ve Frýdku, kde si můžeme popovídat o zážítcích ze závodů nebo jen probrat tu náročnou včerejší x - kilometrovou vyjížďku, která se malinko protáhla ( je třeba občas uhasit žízeň ) .A když už jste u nás, tak přece nejde přehlédnout ta krásně nablýskaná kola německého výrobce GHOST, propracovaná do posledního detailu, vybavena nejmodernějšími technologiemi a hlavně ...konstruována s vášní. Nebo snad dáte přednost více jak 60 leté tradici alpského velikána z Francie ... tedy značce LAPIERRE?

Na prodejně v "péká bajku" Vám pomůžu s výběrem vysněmého kola.Ať jste silniční či MTB závodník nebo budete mít kolo na sportovně rekreační projížďky, u nás si vždy vyberete .Samozřejmostí je taky kvalitní záruční a pozáruční servis a to nejen kol zakoupených na naší prodejně.

Na Vaší návštěvu se milí zákazníci, kamarádi, zkrátka ...všichni "milovníci kol" velmi těšíPetr Knápek Mrkající

( prodavač, mechanik, majitel )ps : nebojte se, říct si o cenu Usmívající se  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  F-M 112

08.03.2019

Nadýchal přes dvě a půl promile
V pátek 8. března 2019 přistihli policisté z obvodního oddělení ve Frýdku-Místku silně opilého řidiče. Krátce před dvaadvacátou hodinou zastavili na ulici Pionýrů ve Frýdku-Místku osobní automobil značky Škoda Fabia, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté ho během kontroly vyzvali k provedení dechové zkoušky na alkohol, při které postupně nadýchal hodnoty přesahující dvě a půl promile alkoholu v krvi. Policisté řidiče na místě zadrželi a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

04.03.2019

S lupem utekl jen pár metrů
Policisté z obvodního oddělení Frýdku-Místku v současné době prověřují okolnosti ke krádeži mobilního telefonu. Tento měl být odcizen devětatřicetiletému muži, který v neděli kolem půl sedmé ráno seděl na lavičce na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Při čekání na svůj vlak muž usnul, čehož měl využít dvaadvacetiletý mladík, který si na lavičku přisedl. Následně měl z kapsy bundy vyndat poškozenému mobilní telefon a s tímto poté utéct. Muž se však probudil a za pachatelem se rozeběhl, aby mu vrátil odcizený mobilní telefon. Po chvilce ho dostihl. Svého telefonu se nevzdal jen tak, proto se o něj začali přetahovat až do doby, než se na místo dostavili muži zákona, kteří už pachatele na místě zadrželi.

03.03.2019

Měl řídit podnapilý
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 40letý muž z Břeclavska. Včera v dopoledních hodinách řídil ve Frýdku-Místku osobní motorové vozidlo. Policisté, kteří automobil zastavili, při kontrole zjistili, že muž usedl za volant pod vlivem alkoholických nápojů – přístroj vykázal hodnotu blížící se 2,5 promile alkoholu v dechu. Policisté vedou ve věci zkrácené přípravné řízení.

30.01.2019

Trojice pachatelů nepohrdla
Na konci měsíce ledna 2019 bylo ve služebním obvodu Hnojník provedeno bezpečnostní opatření, které bylo zaměřeno na kontrolu a pohyb osob v daném teritoriu, a to z důvodu zvýšeného počtu nápadu trestné činnosti majetkového charakteru. K většině případů docházelo v noční době. Jednalo se jak o krádeže okolo domů, tak o vloupání do rodinných domů. Při jednom z vloupání byli podezřelí zadrženi. Pachatelé ze zahrad měli zcizovat volně odložené věci, jako jsou například staré kovové předměty, propanbutanové lahve či volně odložené disky s pneumatikami. Do této akce byli přizváni také policisté ze speciální pořádkové jednotky. Jejich činností byl monitoring a pohyb osob v okolí kriminogenních míst v jednotlivých obcích služebního obvodu Hnojník. Již první noc bezpečnostního opatření policisté ze speciální pořádkové jednotky zkontrolovali osádku osobního vozidla značky Fiat, ve kterém se nacházely tři osoby, žena ve věku dvaceti let a muži ve věku čtyřiadvaceti a pětadvaceti let. Následně byla provedena i kontrola vozidla, kde se v zavazadlovém prostoru nacházela mimo jiné i televize, DVD přehrávač či motorová pila. Mužům zákona se po krátké době podařilo od těchto osob zjistit, že před několika minutami se vloupali do rodinného domu v obci Střítěž. Na místo činu se dostavil i majitel domu, který následným ohledáním zjistil, že pachatelé měli odcizit kromě televize, DVD přehrávače a motorové pily i deodorant, ponožky, svíčky, zapalovač a spousty jiných osobních věcí.

26.09.2018

Vloupání do kolárny
Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež pánského jízdního kola, ke kterému mělo dojít z pondělí na úterý tohoto týdne v jednom z domu na ulici J. Skupy ve Frýdku-Místku. Do domu neznámý pachatel měl vniknout přes plastové okno sklepních prostor, které se mu podařilo vypáčit. Poté, co se pachatel dostal do kolárny, z této odcizil červeno-bílo-černé kolo. Poškozené 44leté ženě tak svým jednáním způsobil škodu větší jak pět tisíc korun.